Park Linowy Tarzan znajduje się w Karpaczu, przy ul. Gimnazjalnej. Park działa od początku 2009 roku. Na terenie znajduje się 41 atrakcji dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Proponujemy Państwu do wyboru trasy: trudniejszą, nazwaną Skokiem Tarzana oraz łatwiejszą- czyli Spacer Tarzana.
Do dyspozycji pozostawiamy doświadczoną i wykwalifikowaną obsługę, która zadba o Państwa bezpieczeństwo i komfort w czasie pobytu w Parku.
Spacer Tarzana (trasa łatwiejsza):
Skok Tarzana (trasa trudniejsza):
Trasa treningowa:
Na każdej trasie istnieje możliwość ominięcia kilku najtrudniejszych do pokonania przeszkód przy użyciu specjalnych obejść.
Park Linowy TARZAN
ul. Gimnazjalna BIAŁY JAR
Karpacz
( w pobliżu Całorocznego Lodowiska Syntetycznego)
Cennik
Bilet normalny - 35zł
Bilet ulgowy - 30zł
Bilet na trasę Baby Tarzan 25zł
Bilet Specjalny (uprawnia do wejścia na park z instruktorem) 60zł
Uwaga - bilet uprawnia do jednorazowego przejścia przez trasę trudną lub łatwą
Godziny otwarcia:
W okresie od 23 czerwca do 31 sierpnia Park Linowy otwarty jest codziennie od 10:00 do zmroku.
Karkonosze | Szklarska Poręba | Góry | Morze | Władysławowo | Chłapowo | Jastrzębia Góra | Karwia | Jarosławiec | Darłowo | Łazy | Chłopy | Gąski | Rewal | Pobierowo | Dziwnów | Wczasy | Morze Bałtyckie |
Riesengebirge